Укладання рулонних газонів STARK | Як укладати рулонний газон?

Укладання рулонного газону

stow_1

Вимоги до грунту

Товщина якісного родючого шару грунту для покриття нових будівельних ділянок повинна складати 8-10 см. Рівень поверхні родючого шару грунту має бути на 2,5 см нижче рівня доріжок на ділянці, враховуючи, що після укладання готового газону поверхні будуть врівень (товщина основи готового газону приблизно 2,0 см).

Попередня підготовка ділянки

Укладання рулонного газону робиться поетапно. Спершу перед укладанням необхідно підготувати грунт на ділянці. Для цього необхідно виконати наступні дії: • Очистити ділянку від сміття, каменів, бур’янів і старої трави • Провести нівеляцію. Для стоку вод і дренажу потрібний ухил мінімум 5° • Провести фрезерування на глибину 5-10 см Також можна скопати поверхню грунту • Рівномірно насипати родючий шар грунту, відповідний по хімічному складу. Товщина родючого шару повинна складати 8-10 см

stow_2

Технологія укладання

Етапи укладання рулонного газону включають:

1. Правильне укладання газону в рулонах розпочинається з елементарної математики. Спершу треба заміряти площу ділянки, на якій ви розраховуєте укласти газон 2. Наступним етапом необхідно укотити поверхню землі важким катком для недопущення нерівномірних поверхонь, що просіли 3. Укладати газон необхідно в день його доставки прямолінійними рядами уздовж пішохідних доріжок 4. Першу смугу необхідно викладати особливо ретельно, адже по ній дорівнюватимуть інші рулони. Краї рулонів повинні стикатися один з одним. Накладення країв рулонів або вільний простір між ними неприпустимо. На похилій поверхні рулони розміщуються в горизонтальному напрямі 5. Після остаточного укладання необхідно закоткувати новий газон за допомогою катка. Накочення робиться по злегка змоченому газону 6. Відразу після укладання газон необхідно полити. Вода повинна просочити газон до самої поверхні грунту. Стежте за тим, щоб зрошування захоплювало усю ділянку газону. Кращий час для поливу – ранній ранок і пізній вечір, тобто час, коли сонце найменш активне.

РОЗРОБКА І ЗАКЛАДКА СИСТЕМИ ЗРОШУВАННЯ

Насичений і густий газон стане прекрасним доповненням вашої ділянки на дачі або перед приватним будинком. Але, щоб газон був красивим і без залисин, єдиного насиченого кольору, потрібний грамотний підхід до догляду. Сюди відносяться декілька основних пунктів: стрижка, внесення добрива, підгодівля грунту, видалення бур’янів, але найважливіше – це полив газону. При укладанні газону, виходячи з особливостей Вашої ділянки, ми можемо розробити і закласти систему зрошування, яка дозволить підтримувати максимально комфортні умови для тривалої служби газону. Ваш газон завжди буде густим, красивим і насиченим. З перевагами газонів STARK можна ознайомитися тут.

Догляд за газоном

Щоб газон був красивим, красивого смарагдового кольору і без лисин, потрібний правильний догляд за ним. Правильний догляд за газоном включає: • Регулярний полив • Стрижка • Внесення добрив • Прибирання газону Перший полив газону здійснюється відразу після укладання. Надалі полив газону робиться залежно від його типу. Деякі види тіньових газонів слід поливати тільки в найпосушливіші періоди. Косіння нового газону проводиться тільки через 7-10 днів після його укладання. При цьому скошування трави на дуже велику глибину не допустиме (рекомендована висота скошування, в цьому випадку, складає 6 – 8 см). Додаткові добрива вносяться в пізніший період. Інструменти, необхідні для підготовки грунту і укладання готового газону в рулонах : тачка, граблі, лопата, каток, або трамбівка, водний шланг або дощова установка. Підгодівля робиться відразу після стрижки, надалі один раз в місяць з початку весни і до настання осені. До весняного прибирання газону приступають після сходу снігу. Для цього необхідно очистити газон від сміття і опалого листя. Також після весняного прибирання треба закоткувати газон. Україна є країною з помірним кліматом, тому газони не схильні до великого перепаду температур, що позначається на їх довговічності.

Укладання рулонних газонів від Stark

Укладання трави в рулонах не найпростіше зайняття, тому варто довірити цю процедуру професіоналам. Скільки коштує укладання рулонного газону? Вартість робіт залежить від площі ділянки, а також від міри його нахилу. Укладання рулонного газону під ключ включає доставку, укладання і накочення вашого газону. Рулонний газон під ключ, ціна за сотку якого є однією з кращих на ринку, виконають наші фахівці. Ми зробимо облаштування рулонного газону під ключ дешево. Вартість рулонного газону під ключ від виробника Stark можна дізнатися у фахівців https://stark-grass.com.ua/. Тут можна дешево купити рулонний газон під ключ, а також можна недорого замовити необхідний інвентар для відходу за вашим газоном. Наші розцінки вас приємно здивують. Київ, Дніпро, Харків і Одеса, ось неповний перелік міст, де купити наші рулонні газони під ключ можна за найвигіднішою ціною.

Компанія STARK знає все про газон, його види, правила укладання і догляд. Самі, будучи виробником високоякісних натуральних смарагдово-зелених газонів, ми свої уміння професійно застосовуємо на користь наших клієнтів, ушляхетнюємо території приватних будинків, скверів, парків і майданчиків. Ми робимо все, щоб створити затишок і свіжість у ваших дворах, і готові підтримати свою роботу довгі роки.
  • Підготовка грунту

  • Укладання газону

  • Стрижка газону

  • Полив газону

  • Удобрення газону

При укладанні газону, виходячи з особливостей Вашої ділянки, ми можемо розробити і закласти систему зрошування, яка дозволить підтримувати максимально комфортні умови для тривалої служби газону. Ваш газон завжди буде густим, красивим і насиченим.

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця