Колектив STARK - 9 років досвіду у вирощуванні кращої газонної трави в рулонах! | Старк - життя в зелених тонах!

Колектив STARK

Кілька років тому ми почали піклуватися про комфорт у вашому будинку і навчилися вирощувати кращий рулонний газон в Україні. Ми стали професіоналами у своїй справі, завоювавши репутацію надійного партнера. Сьогодні ми з упевненістю дивимося в майбутнє. Наш успіх – це наш колектив – команда фахівців, що розділяють загальні цінності Компанії.
Ми успішні завдяки нашій згуртованості, бажанню навчатися і рости, конструктивному спілкуванню і взаємодопомозі.
Щодня наші зусилля спрямовані на те, щоб кожен співробітник в Компанії розумів спільні цілі і набував нового досвіду і знання. Ми можемо довіряти один одному, оскільки упевнені, що все займаємося улюбленою справою.
Робота в нашій компанії – це поєднання затишного середовища і цікавих завдань. Ми даємо можливість кожному співробітникові проявити свою індивідуальність, реалізувати свої здібності, вибрати роботу до душі і бути потрібним на своєму місці.
В найближчому майбутньому ми хочемо не лише вирощувати, але і надавати якісні послуги з укладання та догляду за газоном.
У вас є прекрасна можливість стати частиною нашої команди! Ми завжди раді новим відповідальним, ініціативним людям, що бажають добитися власного успіху, внісши свій вклад в загальну справу!

team

Ярослав Тарасюк
директор по розвитку

yaroslav.tarasiuk@post.mku.dp.ua
Тел: +38-098-888-87-65
team

Андрій Агапов
керівник

andrey.agapov@post.mku.dp.ua
Тел: +38-067-523-22-24, +38-050-376-92-50
team

Олена Красюк
фінансовий директор

elena.krasyuk@post.mku.dp.ua
Тел: +38-067-611-74-77, +38-095-848-44-02

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця