Поля газонної трави STARK | Старк - якість і довговічність!

Поля газонної трави STARK

fields
etp
simplot

Одна з головних переваг рулонного газону STARK – це його довговічність. При правильному догляді газон може зберігати привабливий вигляд більше 10 років. Передумовами для такого тривалого використання стали європейські технології і насіння.
Для виробництва рулонного газону STARK використовуються тільки передові світові технології і найсучасніший комплект устаткування.

Правильно підібрана газонна трава (травосуміш), гарантує декоративність і довговічність газону – він добре стійкий до механічних ушкоджень і навантажень.

У газонах STARK використовується насіння:

Насіння Jacklin:
З 1936 року один з найкращих північноамериканських виробників насіння газонних і кормових трав. Жаклін Сид займається виробництвом насіння газонних трав, і в першу чергу тонконогу лугового, для вирощування і зрізання рулонного газону у багатьох країнах світу.
Відмінна якість і відмінні технічні характеристики насіння газонних трав, а потім і отримуваного з них кінцевого продукту – дерну, відповідає міжнародній класифікації TPI.

ETP – Association of European Turfgrass Producers:
Ми є учасниками цієї організації, яка об’єднує близько 700 європейських виробників рулонних газонів і декілька сотень компаній з цієї індустрії і пов’язаних людей. Щорічно вони проводять семінари і демонстрації нових технологій та розвитку цієї галузі на яких ми отримуємо нові знання і підвищуємо кваліфікацію по вирощуванню рулонного газону.

 • .

  власні
  поля

 • 4

  Кращих видів
  газонів

 • .

  Німецьке
  насіння

 • БЕЗЛІЧ

  задоволених
  партнерів

 • Успішний

  досвід та
  технології

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця