Універсальний преміум газон STARK | Довговічність від 7 до 10 років!

Купити універсальний преміум газон STARK

premium_1premium_2premium_3premium_4
premium

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРЕМІУМ ГАЗОН STARK – призначений для багато­цільово­го користування. Найчастіше цим газоном озеленюють сади і парки, бульвари і сквери, територію усередині житлових кварталів і біля промислових об’єктів. Правильно підібрана газонна трава (травосуміш), гарантує декоративність і довговічність газону. Добре стійкий до механічних ушкоджень, відрізняється довговічністю і декоративністю.

    • ДОВЖИНА РУЛОНА – 1,7 м
    • КВ.М У РУЛОНІ – 0,68
    • ВАГА 1 КВ.М – 25 кг
    • ВАГА 1 РУЛОНА – 17 кг

Склад преміум газону STARK:

Райграс
Тонконіг

Основні характеристики універсального преміум газону STARK

Газон універсальний рулонний

Що таке газон універсальний рулонний?
Газон універсальний рулонний – це щільний однорідний трав’яний покрив, який призначений для багатоцільового використання. Він невибагливий і вимагає стандартного відходу. Завдяки підібраному складу трав легко приживається і пристосовується до різних грунтів. Також стійкий до механічних ушкоджень, витоптування. Відрізняється здатністю до швидкого відновлення, довговічністю. Має насичений колір і м’якість. До складу входять суміш тонконогу з райграсом, за рахунок чого універсальний газон зберігає гарний зовнішній вигляд в місцях з прямими сонячними променями, а також на ділянках з недостатньою освітленістю.

Де використовується рулонний газон універсальний?
Газон універсальний рулонний має широке застосування. З його допомогою озеленюють:
  • Сквери
  • Парки
  • Житлові масиви
  • Дитячі майданчики
  • Території підприємств і установ
Також він найчастіше використовується хазяями приватних будинків для облагороджування своїх ділянок. Універсальний газон добре підходить для активного відпочинку, на нього сміливо можна випускати непосидючих дітей або великих собак. Від цього він не постраждає. Цей тип газону часто використовується в озелененні садів, а також територій, межуючих з лісосмугою. Назва цього газону пов’язана з його широким застосуванням.

Укладання і догляд газону в рулонах:
Укладати рулонний газон можна з початку квітня по листопад. На майданчику перед укладанням необхідно вирівняти поверхню, зрізувати бур’яни з коренями. Також перед укладанням газону слід розпушити землю і внести потрібні добрива. Рулони укладають щільно один до одного так, щоб не було стиків. Після укладання універсальний газон слід рясно полити. Через дві-три тижні траву вже можна буде косити. Газон універсальний рулонний невибагливий у догляді.
У основний догляд за ним входить: регулярний полив, стрижка, внесення добрив.
Стригти газон потрібно один раз в тиждень. Максимальна висота, при якій виконується скашивание- 10 см, а мінімальна – 3-4 см Оптимальна висота скошування складає 5-6 сантиметрів. Варто відмітити одно з достоїнств цього газону – його можна залишити на якийсь час без відходу. Україна є країною з помірним кліматом, тому газони не схильні до дії великому перепаду температур, що позначається на їх довговічності.

Де купити універсальний рулонний газон?
Компанія «ФГ Підгірне» пропонує замовити недорого газон готовий універсальний дворічний в рулонах від виробника. Ціна за м2 залежить від кількості, необхідної для облагороджування Вашої ділянки, його ви можете визначити, заповнивши форму на сайті: https://stark-grass.com.ua/.
Газон в рулоні універсальний класичний ми швидко і оперативно доставляємо в такі міста, як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса. Вартість доставки залежить від регіону. Купити рулонний газон універсальний STARK буде хорошою ідеєю для заощадження Вашого часу і засобів. Наш газон рулонний універсальний STARK, ціна якого є однією з кращих на ринку, прослужить вам довго і надійно. Зелена галявина, що тішить око, перед будинком – це кращий засіб-антистрес в умовах великих міст. Акуратний газон STARK ідеально доповнить собою як розкішний особняк, так і скромний дачний будиночок, дозволивши Вам і Вашим близьким бути в гармонії з собою щодня.

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця