Тіньовий рулонний газон STARK | Довговічність від 7 до 10 років!

Купити тіньовий газон STARK

shadow_1shadow_2shadow_3shadow_4
shadow

ТІНЬОВИЙ ГАЗОН STARK – рекомендується для ділянок, що мають затемнення і підвищену вологість. Добрано оптимальний склад трав, які мало сприйнятливі до нестачі сонячного світла. Не потребує частої стрижки, оскільки за рахунок дефіциту світла і сонячного тепла зростання газону сповільнюється.

    • ДОВЖИНА РУЛОНА – 1,7 м
    • КВ.М У РУЛОНІ – 0,68
    • ВАГА 1 КВ.М – 25 кг
    • ВАГА 1 РУЛОНА – 17 кг

Склад тіньового газону STARK:

Райграс
Тонконіг
Костриця
червона
Костриця
очеретяна

Основні характеристики тіньового газону STARK

Тіньовий рулонний газон

Що таке тіньовий газон?
Красивий смарагдовий газон, збагачуючи повітря киснем, робить благотворний вплив на здоров’я і емоційний настрій людини. Але що ж робити, якщо ваша ділянка знаходиться в тіні? Адже трава для газону потребує прямих сонячних променів. При недоліку сонця світлолюбний газон майже не може виробляти хлорофіл і синтезувати білки. Нестача ультрафіолетових променів призводить до уповільнення зростання і до хвороб трави. Для тінистих місць вибирають рулонний тіньовитривалий газон. До його складу входить сорт трави, яка здатна обходитися без прямого сонячного світла. Тіньовий рулонний газон надає ландшафту красивому, акуратному і завершеному вигляду. Він очищає повітря, поглинає важкі метали і утримує пил.

Укладання і догляд тіньового газону :
Газон рулонний тіньовитривалий укладають в місцях, де відчувається нестача сонячного світла : в садах, парках, під покровом дерев, що щільно стоять, а також в місцях, куди не добираються сонячні промені, таких як територія за будинком.
Догляд за рослинами досить простий. Через нестачу сонячних променів зростання тіньового газону уповільнене, тому стригти його потрібно нечасто. Також періодично потрібно проводити аерацію і удобрювати, як і при вирощуванні інших трав. З поливом потрібно бути обережніше. Необхідно не допускати перезволоження і затоплення грунту. Зазвичай полив тіньового газону робиться в посушливі періоди, а якщо ж дощі йдуть регулярно, то від поливу можна і відмовитися. Для того, щоб коренева система газону дихала, роблять процес аерації. Для цього вона проколюється в різних місцях. Аерація потрібна не лише для того, щоб допомагати дихати кореням, але і оберігає їх від хвороб.
Підгодовувати тіньовий рулонний газон треба, як і звичайний. Для цього необхідно використати мінеральні добрива. Від азотистих краще відмовитися.
Україна, зі своїм помірним кліматом, ідеально підходить для довговічної служби тіньовитривалих газонів.

Переваги тіньового газону:
До переваг тіньовитривалого рулонного газону можна віднести:
  • Довгий термін служби
  • Колір газону зберігає яскравість і насиченість незалежно від погоди
  • Газоном можна користуватися відразу після укладання
  • Простий догляд
  • Укладання можна робити практично впродовж усього року, виключаючи зимовий період
  • Стрижка цього типу газонів робиться досить рідко
  • Трава набагато стійкіша до дій зовнішнього середовища, менш схильна до ушкоджень

Де тіньовий газон купити?
Якщо на вашій ділянці багато місць, що знаходяться в тіні, то газон для тіні купити буде мудрим рішенням. Наші фахівці підкажуть вам, як замовити, доставити, а також вкажуть вартість наших рулонних газонів. Якщо вам необхідно тіньовитривалий газон в рулонах купити недорого, від виробника, ціна якого є однією з кращих на ринку, тоді вибирайте рулонні газони Stark. Де купити – тільки на https://stark-grass.com.ua/.
Доставка робиться в усі великі міста, такі як: Київ, Дніпро, Харків, Одеса.

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця