Спортивний рулонний газон STARK | Довговічність від 7 до 10 років!

Купити спортивний газон STARK

sport_1sport_2sport_3sport_4
sport

СПОРТИВНИЙ ГАЗОН STARK – рекомендується ви­корис­товувати для створення професійних трав’яних покриттів, дитячих ігрових і спорт майданчиків, полів для гольфу, футболу або тенісного корту. Складається з особливих видів трав стійких як до витоптування, так і до погодних умов. Здатний витримати низьке скошування, великі фізичні навантаження, бути максимально рівномірним і однорідним, стійкий до іржі листа.

  • ДОВЖИНА РУЛОНА – 1,7 м
  • КВ.М У РУЛОНІ – 0,68
  • ВАГА 1 КВ.М – 25 кг
  • ВАГА 1 РУЛОНА – 17 кг

Склад спортивного газону STARK:

Тонконіг

Основні характеристики спортивного газону STARK

Рулонні спортивні газони

Що таке рулонний спортивний газон?
Виходячи з назви, рулонні спортивні газони використовуються для формування футбольних полів, тенісних майданчиків, гольфу і інших спортивних цілей. Завдяки тому, що до складу входять спеціальні трави, цей вид газону здатний витримати великі фізичні навантаження, а також стійкий до погодних умов. Також його відрізняє високий рівень міцності і еластичності. Окрім спортивних цілей, спортивні газони застосовують для облаштування дитячих майданчиків завдяки тому, що газон стійкий до витоптування. Рулонні спортивні газони легко відновлюються після будь-яких ушкоджень.

Догляд за спортивним рулонним газоном:
Спортивний газон не вимагає складного відходу. Проте доглядати за ним потрібно регулярно. Для цього необхідно дотримуватися деяких простих правил. Спортивний професійний рулонний газон вимагає відходу, інакше він швидко втратить привабливу зовнішність. Основні дії після укладання покриття включають: полив, стрижку і внесення добрив. Першу стрижку спортивного газону роблять через дві-три тижні після укладання. Надалі стрижку роблять у міру зростання трави. Оптимальна висота трави складає 3-4 см Поливати рулонні спортивні газони слід регулярно, через день. У посушливі періоди полив робиться щодня. Підгодівля робиться відразу після стрижки, надалі раз на місяць з початку весни і до настання осені. Також потрібне весняне прибирання газону. Після настання весни і сходу снігу необхідно очистити газон від сміття і опалого листя. Робити це потрібно тільки тоді, коли земля досить підсохне, інакше від вашого взуття можуть залишитися сліди. Відразу після весняного прибирання газон слід наситити мінеральними добривами. Зазвичай для таких цілей використовують сечовину і аміачну селітру. Накочення грунту є ще однією весняною процедурою, необхідною для вашого покриття. Проводити її слід, коли трава буде суха, а грунт трохи вологою.

Переваги рулонного спортивного газону:
  • Спортивний газон є найбільш міцним і витривалим
  • Він має високу морозостійкість, не боїться витоптування
  • Укладання спортивного газону можна проводити практично у будь-яку пору року
  • Почати його використання можна вже через декілька тижнів після укладання
  • Рулонні спортивні газони мають високу стійкість до хвороб і шкідників, тому дачники обожнюють прикрашати свої сади саме спортивним газоном, незважаючи на їх первинне призначення.
  • Україна зі своїм помірним кліматом ідеально підходить для того, щоб ваш спортивний газон прослужив вам довго і надійно

Де купити спортивний рулонний газон від виробника?
На питання де купити спортивний газон в рулонах недорого від виробника і яка вартість доставки допоможуть відповісти консультанти https://stark – grass.com.ua/.
Ви можете легко, швидко і зручно замовити спортивний рулонний газон STARK онлайн.
Ціна за м2 спортивного рулонного газону STARK є однією з кращих на ринку. Доставка робиться в усі великі міста, включаючи Київ, Дніпро, Харків, Одеса.
Поспішайте, і зовсім скоро у вас буде дивовижне спортивне поле або довговічний лужок, які прослужать Вам не менше 7-10 років!

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця