Купити рулонні газони STARK

Універсальний преміум газон Stark

premium
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПРЕМІУМ ГАЗОН STARK – призначений для багато­цільово­го користування. Найчастіше цим газоном озеленюють сади і парки, бульвари і сквери, територію усередині житлових кварталів і біля промислових об’єктів. Правильно підібрана газонна трава (травосуміш), гарантує декоративність і довговічність газону. Добре стійкий до механічних ушкоджень, відрізняється довговічністю і декоративністю.

Спортивний газон Stark

sport
СПОРТИВНИЙ ГАЗОН STARK – рекомендується ви­корис­товувати для створення професійних трав’яних покриттів, дитячих ігрових і спорт майданчиків, полів для гольфу, футболу або тенісного корту. Складається з особливих видів трав стійких як до витоптування, так і до погодних умов. Здатний витримати низьке скошування, великі фізичні навантаження, бути максимально рівномірним і однорідним, стійкий до іржі листа.

Тіньовий газон Stark

shadow
ТІНЬОВИЙ ГАЗОН STARK – рекомендується для ділянок, що мають затемнення і підвищену вологість. Добрано оптимальний склад трав, які мало сприйнятливі до нестачі сонячного світла. Не потребує частої стрижки, оскільки за рахунок дефіциту світла і сонячного тепла зростання газону сповільнюється.

Для посушливих місць

dry
ГАЗОН ДЛЯ ПОСУШЛИВИХ МІСЦЬ STARK – рекомендується для південних регіонів з підвищеною сонячною активністю. Має збільшений зміст сорту трави, який сприятливо витримує високі температури та сильне сонце.

Зв'язатися з нами або замовити безкоштовний виїзд фахівця